ekoDent-x
Wersja angielska
Mapa strony
Strona główna
Polski producent foteli i unitów stomatologicznych
O nasCertyfikaty i dyplomyFinansowanie i gwarancjePomocKontakt

Wiosenna promocja - kupując unit z fotelem zyskujesz minimum 4000 zł! więcej »

Wymiana starych unitów Ekodent-x na nowe! więcej »

Wykonamy lampę do Państwa unitu - wymiary do uzgodnienia! więcej »

Zestaw promocyjny 1

cena: 38000.00 PLN

cena: 33800.00 PLN

Zestaw promocyjny 2

cena: 34950.00 PLN

cena: 30990.00 PLN

Zestaw promocyjny 3

cena: 33250.00 PLN

cena: 29380.00 PLN

O nasGdy w 1996 powstał eKOdent-x, mało kto wierzył, że w Polsce można produkować profesjonalnie zaprojektowany unit, który stanie się konkurencją dla znanych zachodnich marek z wieloletnim doświadczeniem. Nam się to udało – pierwszy polski unit, który pokazaliśmy na targach CEDE w 1996 roku wzbudził prawdziwą sensację!

Zachęceni spektakularnym sukcesem nie spoczeliśmy na laurach. Skupiliśmy się na rozwoju naszych produktów, każdy nowy rok owocowal nowym modelem unitu. Dopiero po 2 latach pojawił się konkurencyjny polski unit. Wówczas my pracowaliśmy już nad własnym fotelem, którego premiera odbyła się w 1998 roku Dynamiczny wzrost sprzedaży spowodował, że w 2001 powstała nowa siedziba firmy oraz hale produkcyjne. W roku 2002 zdobyliśmy I miejsce w konkursie na Najlepszy Unit Roku przyznane przez Jury targów Expodent.

Od początku postawiliśmy na najwyższą jakość i satysfakcję Klienta. Osiągamy to inwestując w nowoczesne technologie umożliwiające spełnianie rosnących wymagań naszych Klientów. eKOdent-x nie byłby tak dynamicznie rowijającą się firmą gdyby nie pasja właścicieli i zaangażowanie wszystkich pracowników. Posiadamy nowoczesny dział rozwoju produktów, w którym zespół projektantów wspierając się cennymi wskazówkami lekarzy nieustannie pracuje nad doskonaleniem wszystkich wyrobów.

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i bezbłędny nadzór nad realizacją zamówień w styczniu 2002 wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001. W kwietniu 2004 rozszerzyliśmy go o normę ISO 13485, która formułuje szczegółowe wymagania dla producentów sprzętu medycznego. Potwierdzeniem tego są certyfikaty CE 0434, wydane przez renomowaną norweską jednostkę certyfikującą Det Norske Veritas.

design by VENTI

O nas

Certyfikaty i dyplomy

Finansowanie i gwarancje

Pomoc / FAQ

Kontakt

Nasza strona internetowa nie wykorzystuje plików cookies.