ekoDent-x
Wersja angielska
Mapa strony
Strona główna
Polski producent foteli i unitów stomatologicznych
O nasCertyfikaty i dyplomyFinansowanie i gwarancjePomocKontakt

Uprzejmie informujemy, że od 1 lutego 2021 roku ulegnie zmianie cennik detaliczny towarów i usług świadczonych przez spółkę Ekodent-x Ogińscy. Cennik wkrótce dostępny będzie na naszej stronie.

więcej »

W zawiązku z przebudową strony funkcjonalność w zakresie sklepu internetowego do momentu zakończenia prac wdrożeniowych została wyłączona. Sprzedaż prowadzona jest przez pozostałe kanały dostępu. więcej »


Specjalna niska cena i krótki termin realizacji zamówienia.
więcej »

Zestaw promocyjny 1

cena: 38000.00 PLN

cena: 34500.00 PLN

Zestaw promocyjny 2

cena: 34950.00 PLN

cena: 31700.00 PLN

Zestaw promocyjny 3

cena: 33200.00 PLN

cena: 29990.00 PLN

unit ENDO KART


UNIT ENDO KART

Endodontyczny panel zawieszony na wolnostojącej podstawie wyposażonej w kółka umożliwia stworzenie ergonomicznego stanowiska pracy. Panel endodotyczny ENDO KART wyposażony jest urządzenie niemieckiej firmy Schlumbohm, które łączy w sobie endometr, mikrosilnik endodontyczny, pistolet do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką i plugger. Urządzenie może pracować odrębnie jako osobny endometr, mikrosilnik lub system do obturacji.

Endodontyczny panel może również spełniać funkcję uzupełniającą unitu. Połączenie wszystkich potrzebnych urządzeń w endodoncji, gwarantuje prostą i intuicyjną obsługę na dużym ekranie dotykowym. System mikrosilnika endodontycznego zapewnia bezpieczną pracę poprzez zastosowanie opatentowanego systemu redukcji momentu obrotowego przy wierzchołku. Duży ciekłokrystaliczny ekran dotykowy pozwala nam obsługiwać urządzenie intuicyjnie. wystarczy dotknąć wybraną ikonę bez potrzeby zdejmowania rękawiczek.

Dokładny endometr

Dzięki zastosowaniu opatentowanej techniki mikroprocesorowej pomiar endometrem odbywa się w czasie rzeczywistym w trakcie pracy mikrosilnikiem lub przy użyciu narzędzi ręcznych.

Dynamiczne uwalnianie narzędzia

W odróżnieniu od innych mikrosilników endodontycznych w Endo Pilocie nie ma Autoreversu. Funkcja Autoreversu jest często przyczyną łamania się narzędzi zablokowanych w kanale oraz niepożądanego efektu "ślimaka" (gdy się włączy, z powrotem importuje materiał do kanału). Dzięki funkcji dynamicznego uwalniania narzędzia zablokowanego w kanale jest znikome. Gdy narzędzie zablokuje się w kanale, urządzenie zaczyna wykonywać naprzemienne delikatne ruchy do przodu i do tyłu, by się uwolnić. Gdy się uwolni, kontynuuje pracę bez potrzeby ponownego ustawiania funkcji.


Ekran dotykowy

Prosta, intuicyjna obsługa. Wybierasz pożądaną funkcję palcem, w rękawiczce plastikowym długopisem.

Biblioteka narzędzi

Posiada zaprogramowane fabrycznie parametry narzędzi NiTi wszystkich znanych firm. Kolejne systemy nowych pilników, które ukażą się w przyszłości, można szybko zaktualizować kartą chip.

Automatyczne wykrywanie zużytego narzędzia.

Możliwość zaprogramowania do 6 endoboksów.

Endopilot odlicza, ile razy i w którym endoboksie było używane dane narzędzie. Po przekroczeniu zaprogramowanej przez użytkownika ilości użycia danego narzędzia (0-15 razy) urządzenie zaalarmuje. Bierze również pod uwagę obciążenie narzędzia i krzywiznę kanału, w jakiej pracowało narzędzie. Urządzenie pamięta ustawienia także po odłączeniu zasilania.

Panel sterujący:

 • panel dotykowy w kolorze niebieskim
 • menu z obsługą w języku polskim
 • podstawka w kolorze białym
 • zasilacz 240V/50Hz - 12V/1A
 • sterownik nożny


Wyposażenie:

 • Mikrosilnik Endodontyczny ISO / sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna (diody LED) / wbudowane złącze endometru
 • Kątnica ISO 1:1 / izolowana / złącze endometru
 • Endometr (klips wargowy / masa / chwytak)
 • Plugger (D-Pack)
 • Pistolet (BackFill)
 • Gutta Percha (opakowanie 100szt.)
 • Osłonki termiczne ( do pistoletu - 10szt.)
 • Igły do pistoletu 3x023 + 3x025 (opakowanie 6szt.)
 • Końcówki Pluggera 3szt. 0,4/0,5/0,7
 • Kluczyk do formowania / mocowania igły (do pistoletu)
 • Zestaw czyszczący

Obudowa ENDO KARTA wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa pokrytego warstwą akrylu odpornego na zarysowania o dodatkowych właściwościach antystatycznych i bakteriobójczych. ENDO KART powstał z ogromną starannością o detale w oparciu o najwyższej jakości podzespoły.

Cena Endo karta uzależniona jest od wyposażenia.
Prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym w celu ustalenia konfiguracji.

design by VENTI

O nas

Certyfikaty i dyplomy

Finansowanie i gwarancje

Pomoc / FAQ

Kontakt

Nasza strona internetowa nie wykorzystuje plików cookies.